6. 2. 2023 | B tým

Muži B: Jednoznačný výsledek, ale slabší výkon

Muži B se v dalším utkání setkali s účastníkem Středočeské I.B třídy skupiny E, Rapidem Psáry. Psáry okupují ve své skupině první příčku. V tomto zápase, ale měl navrch tým z Motorletu. Z výsledku je patrné, že by se mohlo jednat o jednoduchou záležitost, trenér však se svým týmem spokojen nebyl.

FK Motorlet Praha "B" - SK Rapid Psáry 8:0 (1:0)
Hodnocení trenéra:
Soupeř na úroveň 1.B velmi organizovaný a solidní na míči ,naopak v zakončení zoufalý. Měli nám dát minimálně tři góly. První půle byla relativně vyrovnaná, po vystřídání v 55. minutě přinesli střídající hráči správnou energii a poslední půlhodina skončila 7:0. Jsme ale hrozně nedůrazný a slabý před vápnem i mimo něj. Střelba ze střední vzdálenosti zoufalá i napadání se nám nedaří úspěšně. Střed měkký. Na gólmany nic nešlo. Jsem zvědavý na co tohle bude stačit ve středu s přeborovým týmem.
Branky: Vejsada 3, Alahmaru, Pokorný, Žižka, Weiss, Ivan