Klub

Motorlet Praha je největší fotbalový klub na území městské části Praha 5 a Praha 13. Cílem fotbalového klubu je výchova a příprava dětí pro mládežnický fotbal do 18 let s možností přechodu do dvou mužstev dospělých.

Náš fotbalový klub sídlí ve sportovním areálu na adrese Butovická 35 v Jinonicích. Disponujeme hřištěm s travnatým povrchem na hlavním stadionu, tréninkovým hřištěm s umělým povrchem 3. generace a LED osvětlením a dvěma menšími hřišti s umělým povrchem 4. generace a LED osvětlením, která využívají především týmy přípravkových kategorií.

V současnosti klub reprezentuje přes 500 členů, rozdělených podle věkových kategorií do 17 mužstev. Od kategorie mladší přípravky se všechny týmy účastní soutěží organizovaných PFS či FAČR, přičemž Motorlet hraje na mládežnické úrovni v první či druhé nejvyšší soutěži.

Muži A nastupují od sezóny 2019/2020 v České fotbalové lize (ČFL). Muži B hrají pravidelně pražský přebor.

V čele klubu stojí od roku 2012 předseda JUDr. Rudolf Blažek.