7. 3. 2023 | A tým

Muži A: Dobrý výkon znamenal vítězství

V prvním fotbalovém klání jara se Motorlet utkal na domácím hřišti proti týmu z Přeštic.

Sestava Motorletu:
Kotek - Čepelák, Filip, Šulc, Rataj, Vaněk, Stoch, Kolář, Kodr, Sehedi, Hauer
Na lavičce: Průša, Nátr, Pokorný, Čuba, Žižka, Vyčichl

Sobotní dopoledne patřilo fotbalovému Motorletu, když ve svém prvním utkání jarní části české třetí nejvyšší ligy dokázali porazit svého soupeře z Přeštic. Přeštice měly stejně jako my v sestavě také bývalého ligového hráče. Jednalo se o Martina Zemana.

Od první minuty převzal iniciativu Motorlet, který na své umělé trávě chtěl hrát kombinační fotbal.

První branku Motorletu si ve svém dresu připsal s číslem 12, Vít Kolář, který svou levou nohou nedal gólmanovi hostí větší šanci a s pomocí tyče jsme vedli v 35. minutě 1:0. Přeštice se sice trochu oklepaly z obdržené branky, ale až na některé polo-šance se toho moc neudálo.

Za fandění a bubnování našich mládežnických nadějí pokračovala druhá půle -
Ve druhé půli se opět trefoval pouze Motorlet, který nakonec od 50. minuty vedl 2:0! Branku vstřelil Martin Filip. Následně se zápas dohrával, další šance byly vidět jak na jedné tak na druhé straně.

Děkujeme všem, kteří přišli podpořit Motorlet v prvním utkáním jara. Vážíme si Vaší podpory!