ČDŽ U 15 A, 1. kolo, 30. 8. 2023, 13:00 hod.
SKP České Budějovice
5:0
Góly: 30.Blažek, 44.Blažek, 60.Rusnak, 65.Blažek, 79.Cajthaml Diváků: 26
FK Motorlet Praha: Benda - Kostečka (57.Tesner), Reitmeier, Řehák, Horeiko - Shmanko (50.Kováč), Cathaml (K), Rusnak (66.Macák) - Šimáček (57.Mironěnko), Blažek, Kratochvíl
Karel Kaprál (MOT): Dobrý vstup do sezony, bohužel jen dobrý. Prvních 30 minut strašná nervozita, což je škoda, nebyl k ní po dobře zvládnuté “přípravě” důvod. Pár zazděných šancí na obou stranách, poločas 1:0. Soupeř nám nehrozil ani tolik z brejků jako z naší rozehry odzadu. Po vstřeleném gólu jsme se oklepali a postupně se zlepšovali. Do druhé půle výborný gólový vstup, další branky, škoda, že jsme neměli na závěr síly soupeře dorazit ještě větším rozdílem. Mám radost, že se prosazujeme z dominantní hry a maximální snahy kontrolovat hru. Presink dnes fungoval velmi slušně, soupeř téměř vůbec nevyjížděl, bohužel ještě jsme v soubojích ačkoliv většinou 100% důrazní, tak pozdě, to zase zlepšíme! Hra ale vypadá stále lépe, teď už nám z velké části fungují řešení akcí z křídel, příští zápas bude zase o úroveň lepší.