ČDŽ U 15 A, 2. kolo, 13. 9. 2023, 17:00 hod.
FK Motorlet Praha
2:1
Góly: 6.Jager 56.Lantora - 55.Kratochvíl Diváků: 50
FK Motorlet Praha: Benda - Kostečka, Reitmeier, Řehák, Zvoneček (70.Macák) - Rusnak (64.Kováč), Cathaml (K), Horeiko - Šimáček (41.Mironěnko), Blažek, Kratochvíl (64.Shmanko)
Karel Kaprál (MOT): První poločas nádherný, nejsilnější soupeř v této soutěži. Od nás naprostá dominance cca 30 ze 40ti minut poločasu, překombinovávali jsme je a hráli s míčem na kopačkách. Bohužel jedna velmi špatně odbráněná situace a rychle jsme prohrávali. Pokud by ale skóre bylo po půli 3:0, nikdo by se nedivil, dvakrát jsme krásně našli Šimiho a jednou Blážise, kteří byli sami před brankářém. Druhá půle skončila sice remízou, ale výkon to od nás byl naprosto odlišný. Strach, panika a zatímco Příbram celý zápas hledala nebezpečné situace hrou vzduchem a rychlým založením útoku, nás bohužel nenapadlo nic lepšího, než to proti velkému a soubojově silnému soupeři dělat taky. O výhru jsme se bohužel připravili sami, ale na takový zápas se těšíme s nimi na jaře.