Česká divize mladšího dorostu, 3. kolo, 20. 8. 2022, 12:15 hod.
FK Malše Roudné
FK Motorlet Praha
0:3
Góly: Branky: Chekrygin 51´, Mandzyuk 64´, Skalník 73´. Rozhodčí: PANSKÝ Michal, TALÍŘ Milan, ŠVEC Hynek. Diváků: 70
FK Motorlet Praha: Bareš – Mužík, Kasík, Strejček – Gugutsidze (45´ David), Kučera P., Chekrygin, Gurmu (60´ Jurkevič), Kačur, Mandzyuk (66´ Budín) – Skalník (85´ Novák)

Jako obvykle naši hráči do zápasu vstoupili aktivně, bohužel domácí tým se možná až příliš soustředil na obranu a jejich aktivita směrem do útoku se projevovala pouze nakopávanými míči za obranu. Dlouho nám trvalo, než útočníci začali trhat obranu a vytvářet tak prostor pro možné finální přihrávky. Až kolem třicáté minuty se nám podařilo zatlačit soupeře k jeho vlastnímu pokutovému území, avšak branku se nám vstřelit nepodařilo. A tak jediné, co stojí za zmínku z prvního poločasu je dokonale načasovaná „zidanovka“ Kačura, který ses její pomocí dokonale uvolnil, ale následná střela už byla zblokována.

Ve druhém poločase byly pokyny směrem k hráčům jednoduché, a to zatlačit soupeře hlouběji na jeho polovině hřiště a zintenzivnit tlak, aby docházelo k častějším chybám obránců Malše Roudné. První chyba se dostavila už v 51. minutě, kdy se odražený míč dostal k Chekryginovi a ten tvrdou ranou k tyči vstřelil úvodní branku zápasu. Takové vedení ve prospěch hostů mělo za následek agresivnější hry z obou stran. Což vyvolalo nevoli u trenéra Kaprála, který cítil, že je potřeba za svůj tým slovně bojovat. Takové chování se však rozhodčímu nelíbilo, a tak jej uklidnil žlutou kartou a zápas se tak opět vrátil do normálu. Následně jsme v desetiminutových intervalech zvyšovali skóre až na konečných 0:3 ve prospěch FK Motorletu Praha. Hráči Malše Roudné se ještě několikrát pokusili zabojovat, ale i když na Petrovi Kučerovi vyseli tři hráči jako vánoční ozdoby, stejně se jim nepodařilo jej zastavit ani faulovat a tak mohl svou útočnou akci dotáhnout do konce, bohužel skončila jen rohovým kopem.