Česká divize mladšího dorostu, 2. kolo, 13. 8. 2022, 12:15 hod.
FK Motorlet Praha
Český Lev- UNION Beroun
8:0
Góly: 12´, 15´,80´ Skalník, 53´ a 69´ Mandzyuk, 44´ Kučera P., 65´ Jurkevič, 76´ Gurmu . Rozhodčí:LAFEK David, BLÍŽIL Josef, ZUBKOVÁ Evženie . Diváků: 80
FK Motorlet Praha: Bareš (46´ Kučera A.) – Kasík, Strejček, Šeyd – Gugutsidze, Kučera P., Gurmu, Kačur (76´ Chekrygin), Budín (59´ Jurkevič), Mandzyuk – Skalník

V tomto utkání došlo k menší změně v sestavě, kdy křídelní hráč Šeyd nastoupil na levém stoperovi a po poločasové přestávce dokonce oblékl i kapitánskou pásku, a tak svým výkonem nejenže přispěl k čistému kontu, ale zároveň ve druhém poločase vedl tým k pěti vstřeleným brankám do sítě soupeře. Do zápasu jsme vstoupili přímo skvěle, zejména Skalník, který tento duel začal stejně, jako ukončil ten minulý. Tedy dvěma vstřelenými brankami díky nimž jsme v zápase rychle vedli 2:0. Na konci prvního poločasu ještě navýšil skóre Petr Kučera a do kabin jsme šli s pocitem lehkosti. Možná jen již zmíněný Kučera, byl trošku rozhozený z momentu, kdy mu jeho vlastní spoluhráč Kasík prohodil míč mezi nohami (tzv. jesle - gajdy), aby si vytvořil prostor a následnou přihrávkou založil útok.

Druhý poločas jsme hostící tým už nepustili k žádné střele na branku. Beroun se tak svou bojovností zmohl pouze na bránění přijatelného výsledku a jejich útoky tak končili ještě na úrovni našich obránců bez zásahu brankaře. V 53. minutě se Kačur zachoval jako opravdu zkušený hráč, když si podržel míč na noze a obránce na zádech a svou přihrávkou tak našel ve volném prostoru Mandzyuka, který přímým nártem z hranice pokutového území zvýšil na 4:0. Následné čtyři góly už padaly v pravidelných intervalech až na konečný výsledek 8:0.