Mládež

24. 6. 2022
Konec sezóny

Hodnocení hlavního trenéra M. Opočenského: Jarní část sezóny tým 2008 završil na pěkném 2. místě v obou soutěžích: Česká divize žáků a II. třída. K nejvyšší příčce nám scházely lepší výsledky a především výkony ve vzájemných zápasech s přímými konkurenty. Každopádně tým prokázal velký potenciál a v příštím roce se může směle ucházet o titul a vysněný boj o extraligu starších žáků

17. 6. 2022
Slavnostní nástup

Všechny mládežnické kategorie budou nastupovat na hlavním stadionu od 15:15.

14. 6. 2022
Cenná výhra

Motorlet - Písek 3:2. V prvních 20 minutách jsme tahali za kratší konec. Až po pauze na pití jsme se srovnali herně i výsledkově. Druhý poločas jsme začali velmi slušně, zajistili jsme si dvoubrankový náskok a ještě nedali penaltu. Soupeř v závěru pouze korigoval.

6. 6. 2022
Vyrovnaný zápas

Bojovný zápas, který nabídl velmi vyrovnaný první poločas. Ve druhém jsme měli výrazný počet brankových příležitostí, bohužel jsme však v koncovce nebyli dostatečně kvalitní.

30. 5. 2022
Povedený výkon

Motorlet- Admira 7:0. Převaha od začátku do konce se solidním gólovým vyjádřením.

23. 5. 2022
Výhra s Aritmou

Aritma- Motorlet 1:3. Ubojované vítězství, kdy o výsledku rozhodla závěrečná čtvrt hodina.