Mládež

22. 9. 2022
Planeo Cup

Náš tým U10 se ve II. předkole, s vyrovnanou bilancí ❌❌🟨✅✅, umístili na 4. místě a tedy o postupu do kvalifikačního kola bude rozhodovat výsledek dalších skupin. Skupinu tvořili týmy: Slavia Karlovy Vary, SK Modřany, FK Dukla Praha, Háje Jižní Město, Junior Chomutov

9. 9. 2022
Planeo Cup

Náš tým U10 se s bilanci 🟨🟨✅✅ a tedy celkovými 8 body umístil na postupovém 2. místě. Skupinu tvořili týmy: Sk Kladno, FK Kladno, Sk Cembrit Beroun- Závodí, TJ Unhošť.

17. 6. 2022
Slavnostní nástup

Všechny mládežnické kategorie budou nastupovat na hlavním stadionu od 15:15.

23. 5. 2022
Volno

U10 si užívala zasloužené volno.

16. 5. 2022
Dobrý zápas

Tempo: Motorlet 15:25. První dvě čtvrtiny velký boj, poté i krásné akce s dobrým koncem pro nás.

U10 - Sezóna 2022/2023

Hráči

Zápasy - Sezóna 2023

1. kolo, 31. 8. 2022 17:45, TCM AC Sparta Praha
AC Sparta Praha - FK Motorlet Praha
4. 9. 2022 15:00, Motorlet Praha - horní malá UMT
1999 Praha - SK Benešov
2.kolo, 9. 9. 2022 18:00, Motorlet Praha hlavní UMT
FK Motorlet Praha - Viktoria Žižkov
3. kolo, 18. 9. 2022 10:00, HORNÍ MĚCHOLUPY
SK Slavia Praha B - FK Motorlet Praha
4. Kolo , 23. 9. 2022 18:00, Motorlet Praha hlavní UMT
FK Motorlet Praha - CU Bohemians Praha
5. Kolo , 2. 10. 2022 10:45, Meteor Praha - Bedřichovská
FK Meteor Praha - FK Motorlet Praha
6. Kolo, 7. 10. 2022 18:00, Motorlet Praha hlavní UMT
FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha
7. Kolo, 23. 10. 2022 09:00, SC Xaverov Horní Počernice
SC Xaverov Horní Počernice - FK Motorlet Praha
6. 11. 2022 16:00, Motorlet Praha hlavní UMT
FK Motorlet Praha - Dukla Praha
26. 11. 2022 10:00, Motorlet Praha hlavní UMT
SK Střešovice 1911 - FK Motorlet Praha
7. 1. 2023 13:00, Motorlet Praha hlavní UMT
FK Motorlet Praha - FC Zličín
14. 1. 2023 11:30
FK Motorlet Praha - TJ Sokol Stodůlky
15. 1. 2023 12:00, TJ AFK Slivenec
TJ AFK Slivenec - FK Motorlet Praha
4. 2. 2023
FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha
13:00
18. 2. 2023, Motorlet Praha hlavní UMT
FK Motorlet Praha - SK Benešov
11:30

Realizační tým - Sezóna 2023

Jan Walter Hlavní trenér
janwalter244@seznam.cz
Jakub Hůlka Trenér
jakub.kalou@seznam.cz
Pavel Hlušec Trenér
pavelhlusec@gmail.com
Eva Pícková Vedoucí mužstva
petrekova.eva@seznam.cz