Mládež

28. 8. 2022
Malše Roudné – Motorlet Praha 0:3

V prvním poločase nám domácí tým vzdoroval, ale do druhého poločasu jsme se vrhli jako děti na vánoční dárky a nadělili jsme Roudné tři góly, čímž bylo potvrzeno naše vítězství i prvenství v tabulce.

16. 8. 2022
Zápas plně pod kontrolou

Motorlet-Union Beroun 8:0. Zasloužená výhra zpestřila sobotní odpoledne všem příznivcům a fanouškům Motorletu. Naopak smutnému soupeři vyjadřujeme respekt za bojovnost a odhodlání až do poslední vteřiny zápasu.

8. 8. 2022
Úspěšný vstup do sezóny

Motorlet-Petřín Plzeň B 3:1. Po nejisté první půli jsme zrychlili a zefektivnili hru. Zápas jsme dostali pod naši kontrolu a od 70. minuty získali celkovou převahu. Góly: Mandzyuk, Skalník 2

27. 6. 2022
Konec sezóny

Hodnocení hlavního trenéra J. Strnada: Rok u kategorie U17 utekl jako voda. Byl to krásný rok těžké práce na tréninku a v zápasech české ligy dorostu. Na začátku sezóny jsme si určili jako cíl umístit se do pátého místa. Nevěděl jsem jakou bude mít kvalitu tato soutěž a musím říci, ze mě opravdu mile překvapila. Ale nerad skládám zbraně a šli jsme do toho. Kluci za ten rok udělali obrovský pokrok a můžeme na ně být všichni hrdí. Výsledkem bylo nádherné 4. místo a to za favority této skupiny ( Plzeň, Slavie a Bohemians) pod námi zůstalo 12 týmů. Na pátou V. Žižkov jsme měli náskok tři body. Zápas od zápasu jsme začali plnit principy hry a předváděli hezký moderní fotbal. Celou sezónu jsme odehráli s týmem, který byl složený z půlky o rok mladším ročníkem (2006). Se sezónou jsem velice spokojený a hrdý na celý tým. Klukům přeji jen to nejlepší.

17. 6. 2022
Slavnostní nástup

Všechny mládežnické kategorie budou nastupovat na hlavním stadionu od 15:15.

15. 6. 2022
Jednoznačná záležitost

Benešov- Motorlet 0:6. Soupeř naši defenzivu moc neprověřil. My jsme naopak předváděli dobré výkony za které si kluci zaslouží pochvalu.